Maksan Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

TARİHÇEMİZ
1995

MAKSAN MUTFAK, firmamız ortaklarından Ercüment UYGUN (Makine Mühendisi) öncülüğünde, Karabağlar İzmir’de kurulmuş ve 150 m²’lik üretim atölyesinde proje temelli endüstriyel mutfak imalatı gerçekleştirilmeye başlanmıştır.

1999

MAKSAN MUTFAK Gaziemir’de 850 m²’lik üretim alanına sahip Showroom ve satış mağazasına sahip üretim tesisinde proje temelli endüstriyel mutfak üretimine devam etmiştir.

2003

MAKSAN MUTFAK Karabağlar İzmir’de mevcut üretim kalitesi ve müşteri memnuniyeti sonucunda gelen talep ve beklentilere cevap vermek amacıyla 1800 m² kapalı alana sahip fabrikasına taşınarak üretim kapasitesini arttırmayı hedeflemiştir.

2005

MAKSAN MUTFAK üretimde şirket içi kalite politikasının temellerini oluşturarak uluslararası kalite sistem belgesi olan ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi belgesini de alarak bu konuya verdiği önemi açıkça ortaya koymuştur.

2008

MAKSAN MUTFAK proje temelli mutfak üretiminin yanında endüstriyel makine üretimine başlayarak ürün gamına Endüstriyel Bulaşık Makinesi ve Pizza Fırınlarını eklemiştir. Makine gurubunda yer alan ürünlerin tümü için uluslararası uygunluk “CE” belgesi alınarak üretim kalitesi Avrupa güvenlik standartlarına çıkarılmıştır.

2010

MAKSAN MUTFAK Sarnıçtaki 4000 m² kapalı alana kurulu modern fabrikasının açılışını Ekim ayında yaparak üretim kapasitesini arttırmış olup bunun yanında müşterilerinin taleplerini her bakımdan karşılayacak bir üretim merkezi kurarak, kalite bilincini işletmenin odak noktası haline getirecek bir kurumsallaşma ve planlama sürecinin temellerini atmıştır.

2014

MAKSAN MUTFAK Sarnıç tesislerini büyüterek oluşturulan ilave 1850 m² kapalı alana fiber optik lazer kesim cihazını alarak, yerleşimini gerçekleştirmiştir. Ayrıca, Konveksiyonlu Patisseri ve Gastronom Fırınların üretimine başlanmıştır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
  • Eğitime gerekli önemi vererek çalışanlarımızın azami boyutta katılımını sağlamak,
  • Optimum planlama ile müşteri memnuniyetini sağlayacak kaliteyi ve temini yakalamak
  • KaliteYönetim Sistemimizin etkinliğini sürekli iyileştirmek,
  • Çevreye verdiğimiz özenle her zaman temiz bir üretim gerçekleştirmek,
  • “Kaliteli Ürün Kaliteli Hammadde İle Sağlanır” mantığı ile yüksek kalite performansına sahip tedarikçilerle çalışmak
Maksan Endüstriyel Mutfak Ekipmanları